ערב חגיגי בקנדה לציון 50 שנה לאיחוד ירושלים

Jerusalem Foundation Of Canada Gala 1

ערב חגיגי בקנדה לציון 50 שנה לאיחוד ירושלים

הקרן לירושלים קיימה גאלה נוצצת בקנדה בהשתתפות ראש העיר ניר ברקת וראש עיריית טורונטו. הכספים שנאספו ישמשו לתמיכה בפרויקט רובע התרבות של מרכז העיר

למעלה מ- 400 ידידים ותומכים של ירושלים התכנסו במוזיאון המלכותי של אונטריו בטורונטו שבקנדה לערב חגיגי לציון 50 שנה לאיחוד ירושלים. ראש העיר ניר ברקת וראש העיר טורונטו ג'ון טורי דיברו על הדמיון בין שתי הערים, על החזון המשותף ועל האתגרים וההזדמנויות העומדים בפני ירושלים וטורונטו.

Jerusalem Foundation Of Canada Gala

ערב הגאלה היוקרתי זכה להצלחה גדולה ועורר התרגשות בקרב הקהילה היהודית של טורונטו. האורחים מישראל התקבלו בהתלהבות גדולה. בין השאר הוקרן במהלך הערב סרט ובו השתתף ציון קרסנטי - אחד מהצנחנים שהשתתפו בשחרור הכותל במלחמת ששת הימים והונצחו בתמונתו המפורסמת של הצלם דוד רובינגר.

נשיאת הקרן לירושלים, יוהנה ארביב-פרוג'ה, בירכה את הקהילה היהודית בקנדה על תמיכתה המתמשכת והאיתנה בירושלים. היא הודתה לוועד המנהל של הקרן לירושלים בקנדה ולעומד בראשו לואיס מיץ' – חבר ותיק של הקרן לירושלים.

Jerusalem Foundation Of Canada Gala 2

הקרן לירושלים הודיעה כי הכספים שנאספו בערב זה ישמשו לתמיכה בפרויקט רובע התרבות של מרכז העיר – פרויקט משותף עם חברת עדן לפיתוח מרכז ירושלים שיקיף את כל מוסדות התרבות במרכז העיר ויצור ביניהם קו מחבר שיסייע בהחייאת מרכז העיר ובמשיכת צעירים וסטודנטים אליו.